В той час, як з 11 травня в рамках ослабения карантину в Україні відкриють парки, сквери і зони відпочинку, Міністерство охорони здоров'я має намір рекомендувати знаходиться в зонах відпочинку групами не більше 3 осіб.
Проект відповідних рекомендацій оприлюднений для громадського обговорення згідно з розпорядженням головного державного санітарного лікаря №31 від 4 травня, передають Українські Новини.
Згідно проекту, відвідувачі таких зон відпочинку, як парки, сквери, сади, оранжереї і музеї під відкритим небом, відкриті спортивні майданчики, лісопаркові і прибережні зони, повинні користуватися засобами профілактики коронавірусної інфекції.
Дозволяються індивідуальні пробіжки і заняття спортом за умови дотримання соціальної дистанції.
Адміністрація зон відпочинку повинна буде забезпечити роботу туалетів, наявність антисептиків при вході в них і регулярну дезінфекцію вбиралень.
Також адміністрації потрібно буде не допускати функціонування зон, яких не торкнулося пом'якшення карантину, не допускати проведення масових заходів, роботу атракціонів.
Раніше Кабмін представив 5-етапний план виходу з карантину.
План Кабміну щодо виходу з карантину (Для збільшення натисніть на картинку)
Як повідомляли Українські Новини, з 11 травня буде дозволена робота музеїв і бібліотек. Також зможуть працювати салони краси і перукарні. Крім того, адвокати, нотаріуси, аудитори і стоматологи.
Уряд продовжив карантин до 22 травня з попереднім пом'якшенням обмежень з 11 травня.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.