Колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, який раніше оголосив голодування, вийшов з СІЗО після внесення за нього застави 10,6 млн гривень.
Про це журналістам повідомив його адвокат Руслан Волинець, передають Українські Новини.
"Олег Гладковський був звільнений з СІЗО", - сказав він.
За його словами, Гладковський продовжує голодування після виходу з ізолятора.
На нього наділи електронний браслет контролю.
Найближчим часом Гладковський здасть паспорт для виїзду за кордон.
Як повідомляли Українські Новини, 17 жовтня НАБУ затримало Гладковського а НАБУ і САП просили суд заарештувати Гладковського із заставою 100 мільйонів гривень.
Однак 19 жовтня Вищий антикорупційний суд заарештував Гладковського на 2 місяці і встановив заставу в розмірі 10,6 млн гривень.
Тим часом Рябошапка впевнений, що Гладковський не втече після внесення застави.
Раніше Гладковському вручили два підозри. Йому повідомлено про підозру за частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу. Також джерело повідомило, що Гладковскому повідомлено про підозру у статті 366-1 (декларування недостовірної інформації).
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.