У той час, як Голова Верховної Ради Дмитро Разумков задекларував 1,8 млн гривень, Кабмін повідомив, що 15-17 депутатів перехворіли на коронавірусну інфекцію, в той час, як вже в Україні зафіксували 38 074 випадків зараження COVID-19.
Про це він сказав в інтерв'ю "UA: Українське радіо", передають Українські Новини.
"Перехворіло взагалі десь людей 15-17", - сказав голова парламенту.
При цьому, за його словами, на цю мить ще 2 депутати Ради знаходяться на лікуванні.
"Сьогодні десь 2 людини ще хворіють, маю на увазі народних депутатів", - підкреслив він.
Як повідомляли Українські Новини, Гончарук подав позов проти Разумкова.
Раніше у відповіді на запит Українських Новин повідомлялося, що Апарат Верховної Ради не володіє інформацією про кількість депутатів і співробітників апарату, які лікуються від коронавірусної інфекції COVID-19 або перебувають на самоізоляції.
У Верховній Раді хочуть витрачати гроші з фонду боротьби з коронавірусом на покращення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.