Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун має намір продовжити працювати на своїй посаді.
Про це вона повідомила Українським Новинам.
"Я залишаюся працювати", - сказала вона.
За її словами, після виборів Верховної Ради, скоріше за все, буде сформований новий Кабінет Міністрів.
Вона додала, що готова проводити реформи в секторі охорони здоров'я, оскільки ще потрібно багато прийняти змін.
Як повідомляли Українські Новини, після різкого подорожчання цибулі Супрун розповіла, який він поганий - мало вітамінів, викликає алергію і багатьом не до смаку.
Також чиновниця дала поради, як заспокоїтися і не панікувати.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.