1122

США повернули повні санкції проти "Роснефти" та "Лукойлу"

Головні тези
  • Санкції США щодо "Роснефті" та "Лукойлу" відновили дію після закінчення терміну тимчасового послаблення 16 червня.
  • Уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк повідомив про відновлення дії санкцій.
  • Відновлення санкцій відбулося після кількох тимчасових відтермінувань, останнє з яких закінчилося у червні.

Сполучені Штати після кількох тимчасових відтермінувань відновили дію санкцій проти російських нафтових компаній "Роснефть" та "Лукойл". Останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня. Про це повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк, передає Укрінформ.

"Санкції США щодо "Роснефти" та "Лукойлу", запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений", — зазначив Власюк.

Як повідомляли Українські Новини, у березні США на місяць виключили з санкцій російську нафту, дозволивши трейдерам укладати угоди, не побоюючись вторинних санкцій.

А також у червні Міністерство фінансів США не повідомило про продовження винятку щодо російської нафти з санкцій, який було запроваджено на 30 днів у березні цього року, після чого його продовжували у квітні та травні.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.