Суспільство 2021-09-15T04:06:09+03:00
Український боксер Олександр Хижняк завоював срібло на Олімпіаді у Токіо

Срібна медаль, Олімпійські Ігри-2020, олександр хижняк
Олександр Хижняк. Фото: poltavawave

Український боксер Олександр Хижняк завоював срібло на Олімпіаді у Токіо у змаганнях з боксу у ваговій категорії до 75 кг.

Його суперником був Хеберт Соуза з Бразилії. За записками суддів Хижняк лідирував у двох раундах, проте в останньому - потрапив у нокаут і суддя достроково зупинив бій. Хоча боксер був готовий продовжувати бій.

Варто зазначити, що в поєдинку 1/8 фіналу Хижняк переміг за очками 24-річного японця Юіто Морівакі (5-0). В 1/4 фіналу Олімпіади-2020 Хижняк переміг 21-річного домініканського боксера Еурі Седеньо Мартінесом (4-1).

Суперником Хижняка у півфіналі був Еумір Марсьяль, який виступає за Філіппіни. Бій завершився з рахунком 3:2.

Як повідомляли Українські Новини, сьогодні, 5 липня, українка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо в одиночному веслуванні на каное.

При цьому першу золоту медаль Олімпіади приніс борець греко-римського стилю в категорії до 87 Жан Беленюк.

Українські синхроністки березня Федина та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні.

Також Парвіз Насібов завоював срібну медаль в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг.

Раніше Алла Черкасова завоювала бронзову медаль в змаганнях по боротьбі на Олімпіаді.

Михайло Романчук завоював срібну медаль у запливі на дистанції 1 500 м вільним стилем і  виборов бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль на змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль в змаганнях з фехтування.

Дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала бронзову медаль.