Спорт 2021-09-15T04:06:46+03:00
Українки Федина та Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпіаді в Токіо

Олімпійські Ігри, Олімпіада-2020, Олімпійські Ігри-2020, літні Олімпійські ігри, бронзова медаль
Марта Федина та Анастасія Савчук. Фото: Facebook / НОК України та Олімпійська команда

Українські синхроністки Марта Федина та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпіаді в Токіо (Японія).

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національного олімпійського комітету, передають Українські Новини.

Зазначається, що з 2000 року українські синхроністки виступають на Олімпійських іграх.

"У 2016 році, на Іграх в Ріо-де-Жанейро, коли вперше наші спортсменки були представлені у двох видах - дуеті й групі, Україна була близька до олімпійської медалі. Але мрію піднятися на олімпійський п'єдестал здійснили Марта Федина та Анастасія Савчук! За підсумками двох програм - технічної і довільної - українці набрали 189,4620 бали і стали бронзовими призерами Олімпійських ігор", - йдеться в повідомленні.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав дівчат, головного тренера збірної Світлану Саїдову, президента Федерації України з синхронного плавання Ігоря Лисова з неймовірним успіхом дівчат.

"Ви довго йшли до цієї медалі, не здавалися, не опускали руки, а щодня працювали заради олімпійської мрії! Ваша сьогоднішня бронза - на вагу" золота ". Дякую за ці неперевершені емоції", - йдеться в привітанні.

Як повідомляли Українські Новини, українська борчиня Ірина Коляденко завоювала "бронзу" Олімпіади в Токіо.

Жан Беленюк приніс Україні перше "золото" в греко-римській боротьбі на Олімпіаді в Токіо.

Також Парвіз Насибов завоював срібну медаль в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг.

Раніше Алла Черкасова завоювала бронзову медаль  в змаганнях з боротьби на Олімпіаді.

Михайло Романчук завоював срібну медаль у запливі на дистанції 1 500 м вільним стилем і  виборов бронзу  на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль  на змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Ігор Рейзлин завоював бронзову медаль  в змаганнях з фехтування.

Дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала бронзову медаль.