Спорт 2021-09-15T04:06:37+03:00
Українка Лузан виграла "бронзу" Олімпіади у веслуванні на каное й присвятила нагороду мамі

Олімпійські Ігри, Олімпіада-2020, Олімпійські Ігри-2020, літні Олімпійські ігри, Олімпіада, бронзова медаль
Людмила Лузан. Фото: facebook/olympicua

Українська спортсменка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо в одиночному веслуванні на каное в дистанції на 200 м, тоді як раніше Ірина Коляденко виборола бронзову медаль у вільній боротьбі. Про це повідомляє Національний Олімпійський комітет на сторінці в Facebook, передають Українські Новини.

Українка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль Олімпіади у веслуванні на каное. Вона змогла подолати дистанцію у 200 метрів і прийти до фінішу третьою, показавши результат 47.034.

"Каноїстка Людмила Лузан, яка бронзою на 200 м відкрила медальний рахунок для наших веслярів в олімпійському Токіо, поділилася своїми враженнями після неймовірно напруженого фіналу. Здається, що я сплю - стільки років йшла до медалі. Спасибі всім, хто підтримував, спасибі моїм тренерам. це просто неймовірно, ми разом прийшли до цієї медалі. Я мріяла перемогти, але це мої перші Олімпійські ігри. Впевнена - мене ще чекають золоті досягнення. Попереду моя коронна дистанція на 500 м у двійці. Тому не буду зупинятися і продовжу боротися разом з Анастасією Четвериковою. Присвячую нагороду мамі, вона мріяла, що я буду на Олімпіаді і візьму там медаль. Мамо, я це зробила!" - йдеться в повідомленні НОК.

Україна піднялася на 37 місце в загальному рейтингу і має в своєму активі вже 12 медалей Олімпійських ігор в Токіо.

Як повідомляли Українські Новини, першу золоту медаль Олімпіади приніс борець греко-римського стилю в категорії до 87 Жан Беленюк.

Українські синхроністки Марта Федина та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні

Також Парвіз Насибов завоював срібну медаль в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг.

Раніше  Алла Черкасова завоювала бронзову медаль  в змаганнях з боротьби на Олімпіаді.

Михайло Романчук завоював срібну медаль  у запливі на дистанції 1 500 м вільним стилем і  виборов бронзу  на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Тенісистка  Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль  на змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль в змаганнях з фехтування.

Дзюдоїстка  Дарина Білодід завоювала бронзову медаль.