Спорт 2021-09-15T04:06:46+03:00
Жан Беленюк приніс Україні перше "золото" на Олімпіаді в Токіо

Жан Беленюк, Олімпійські Ігри, Олімпіада-2020, літні Олімпійські ігри, Олімпіада
Жан Беленюк. Фото: Юа.Футбол

Український борець, народний депутат від "Слуги народу" Жан Беленюк завоював першу для України золоту медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Про це повідомляє видання "Новое время", передають Українські Новини.

Український борець греко-римського стилю в категорії до 87 кг Жан Беленюк завоював для України першу золоту медаль. Після перемоги щасливий спортсмен станцював гопак з прапором України. При цьому для самого Беленюка це стало першим "золотом" в кар'єрі.

Борець впевнено переміг свого суперника з Угорщини Віктора Лорінца з рахунком 5:1.

Як повідомляли Українські Новини, легкоатлет Назар Коваленко заявив, що не зможе взяти участь в змаганнях 5 серпня, оскільки його усунули від Олімпійських ігор в Токіо нібито через здачу недостатньої кількості проб на наявність допінгу.

1 серпня український плавець Михайло Романчук завоював для України срібну медаль, ставши другим у фіналі 1500-метрівки вільним стилем.

27 липня українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами Олімпіади-2020 в Токіо в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті, перемігши пару з Сербії.

Раніше, 24 липня, 20-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх в Токіо.