Спорт 2021-09-15T04:07:24+03:00
Тенісистка Світоліна завоювала бронзову медаль на Олімпіаді в Японії

Олімпійські Ігри, Еліна Світоліна, Великий тенніс, Олімпійські Ігри-2020
Еліна Світоліна. Фото: Facebook / Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх в Токіо (Японія), на яких збірна України продовжує опускатися в загальному медальному заліку.

Про це йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

"Неймовірна бронзова перемога Еліна Світоліна! Перша ракетка України, демонструючи фантастичну волю до перемоги, виграє матч за третє місце у представниці Казахстану Олени Рибакіної (1: 6, 7: 6, 6: 4) та набуває першу олімпійську медаль в історії українського тенісу й п’яту для України бронзу в Токіо-2020″, - йдеться в ньому.

Також наголошується, що президент Національного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який особисто вболівав за Еліну на кортах тенісного парку "Аріаке", привітав спортсменку, її наставників, Федерацію тенісу України з цим історичним медальним здобутком та побажав їй подальших перемог й успіхів.

Як повідомляли Українські Новини, у вівторок, 27 липня, Світоліна перемогла грецьку тенісистку Марію Саккарі та пройшла в 1/4 фіналу турніру на Олімпійських іграх-2020 на Токіо.

На наступний день українській тенісистці вдалося обіграти італійку Камілу Джорджі та вперше за свою спортивну кар’єру пройти в півфінал на Олімпійських іграх.

Попри зусилля, Світоліна поступилася чеській спортсменці Маркеті Вондроушовій, проте отримала шанс поборотися за бронзу з представницею Казахстану Оленою Рибакіною.