Спорт 2021-09-15T04:06:18+03:00
Українська стрибунка зайняла 5 місце на Олімпіаді без підтримки тренера, якого не включили до складу делегації

Спорт, Олімпійські Ігри, Японія, Олімпіада, українські спортсмени
Марина Килипко. Фото: championat

Українська стрибунка з жердиною Марина Килипко зайняла на Олімпійських іграх у Токіо п'яте місце без підтримки тренера, якого не допустили на Олімпіаду. Про це повідомляє видання "championat", передають Українські Новини.

Спортсменка розповіла, що була повністю готова взяти висоту та домогтися гарних результатів на Олімпіаді. Але для цього їй потрібні були поради тренера, оскільки це технічний вид спорту, і тільки персональний наставник може скорегувати дії. Але чіткої відповіді, чому вона залишилася без підтримки, Килипко не отримала.

"Чому тут немає тренера, досі я не почула ні від кого. Я стала п'ятою, але могла стрибнути краще. Все залежне від себе я зробила. Це технічний вид спорту. Я не знаю, що ще сказати. Ти вбиваєш себе, тренуєшся стільки років, а потім опиняєшся в секторі одна. Сьогодні я вийшла на розминку, а на трибуні жодної душі з України. У всіх тренери сидять, хоч якась підтримка, а я одна. Мені потрібна була підтримка мого тренера. Дуже важко бути однією", – сказала Килипко.

У результаті спортсменка засмутилася і не змогла стримати сліз після стрибка.

Як повідомляли Українські Новини, український боксер Олександр Хижняк пройшов у фінал Олімпійських ігор у Токіо і побореться за золоту медаль.

5 липня, українка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо в одиночному веслуванні на каное.

При цьому першу золоту медаль Олімпіади приніс борець греко-римського стилю в категорії до 87 Жан Беленюк.

Українські синхроністки Марта Федина й Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні.

Також Парвіз Насибов завоював срібну медаль у греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 67 кг.

Раніше Алла Черкасова завоювала бронзову медаль у змаганнях з боротьби на Олімпіаді.

Михайло Романчук завоював срібну медаль у запливі на дистанції 1 500 м вільним стилем і виборов бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль на змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Ігор Рейзлин завоював бронзову медаль у змаганнях з фехтування.

Дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала бронзову медаль.