З початком навчального року стало зрозуміло, що на карантин відправлятимуть цілі класи через випадки коронавірусу. Тому Міністерство освіти і науки вирішило підписати меморандум зі страховими компаніями і застрахувати вчителів-пенсіонерів, які працюють, і школярів від COVID-19.
Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив виконувач обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, - передає "РБК-Україна".
"Є пропозиція з групи першої сімки страхових компаній України про можливість підписання меморандуму з Міністерством освіти і науки щодо певних програм страхування не тільки пенсіонерів, а й дітей. Я сподіваюся, що ми найближчим часом вийдемо на якийсь меморандум і співробітництво, які будуть корисними і вчителям, і державі, і будуть певним чином моделювати ситуацію певного захисту", - заявив він.
Як повідомляли Українські Новини, в селі Кошилівці Тернопільській області закрили на карантин школу, в якій коронавірус підтвердили у директора. Разом зі школою закрили дитячий садок, який знаходиться в одній будівлі зі школою.
У Київської області на карантин закрили середню загальноосвітню школу №2 в Василькові. Там коронавірус виявили в учительки.
А в самому Києві навчальний рік так і не почався у звичному режимі в школі № 240 "Соціум", де COVID-19 знайшли у двох педагогів.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.