Київський метрополітен, який активно ремонтують у період карантину, можуть відкрити для пасажирів в червні. Про це Українським Новинам повідомило джерело в Офісі Президента України.
Так, згідно з інформацією джерела, метро в Києві відкриють для пасажирів не раніше, ніж через три тижні.
"Не раніше, ніж через три тижні. Можливо на початку червня або в кінці, в залежності від ситуації з коронавірусом", - повідомило джерело.
Як повідомляли Українські Новини, Криклій розповів, коли в Україні знову запрацює громадський транспорт.
Тим часом метро та громадський транспорт можуть заробити на четвертому етапі виходу з карантину. Крім того, на думку вірусолога, метро можна було не закривати, але пускати людей у масках.
Також заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що категорично проти відновлення громадського транспорту з 11 травня.
А сьогодні почався 55-й день карантину який Кабінет Міністрів ввів з 12 березня через епідемію коронавірусу COVID-19 і продовжив до 22 травня.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.