У Святогірській Лаврі (монастир Української православної церкви (Московського патріархату) в Донецькій області кілька сотень людей були присутні на пасхальному богослужінні вночі, проігнорувавши карантин і заклик президента Володимира Зеленського залишатися вдома.
Про це свідчить трансляція, яка велася на YouTube-каналі лаври.
Віруючі та священики стояли близько один до одного. Практично на всіх не було масок або респіраторів. На службі були присутні літні люди і діти.
Святогірська лавра на Великдень. Скріншот трансляції на YouTube
Як повідомляли Українські Новини, Українська православна церква Московського патріархату дозволила віруючим у виняткових випадках освячувати паску вдома.
Щоб не піддавати вірян небезпеці зараження коронавірусом і влаштувати українцям комфортний Великдень вдома, богослужіння з усіх церков транслюватимуть як найбільш рейтингові, так і регіональні телеканали.
Українська православна церква (у канонічному єднанні з Московським патріархатом) засмутила віруючих: вона не буде освячувати паски онлайн.
За традицією святкування світлого свята Великодня в суботу, 18 квітня в Єрусалимі пройшла церемонія сходження Благодатного вогню. За нею теж можна було спостерігати онлайн.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.