Офіс президента заявляє, що відвідати церкву на Великдень, який відзначається 19 квітня, збираються тільки 3% українців.
Про це йдеться в повідомленні на сайті президента за підсумками традиційної наради під головуванням Володимира Зеленського з боротьби з коронавірусом, передають Українські Новини.
"Більшість українців підтримують карантинні заходи та проєкт "Великдень вдома", коли богослужіння можна подивитися в трансляції. Зокрема, до 70% громадян України підтримують заходи карантину і тільки 3% збираються відвідати церкву", - сказано в ньому.
Офіс не уточнив, звідки у нього такі дані. Найбільші соціологічні групи не публікували подібних досліджень.
"Це чудово, що українці такі відповідальні, і більшість громадян усвідомлюють високі ризики епідемії. Адже пік ще попереду. Тому треба зробити все можливе, щоб і 3% віруючих не піддавалися небезпеці", - підкреслив Зеленський.
У повідомленні нагадується, що акціонерне товариство "Укрпошта" ввело безкоштовну доставку вже освячених пасок, щоб допомогти українцям відсвяткувати Великдень вдома.
За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, вже отримано кілька сотень замовлень і постійно надходять нові.
Раніше Українські Новини писали, як віруючі зможуть відвідувати храми і будуть святити паски.
Крім того, Зеленський закликав змінювати свої традиції на здоров'я людей і святкувати Пасху вдома.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.