Незважаючи на те, що у Києві з 12 березня всі торгові центри і розважальні заклади припиняють роботу у зв'язку з карантином, кінотеатр "Мультиплекс" не планує припиняти роботу кінотеатрів через карантин для запобігання поширення коронавірусу Covid-19.
Про це Українськи Новинам повідомили в адміністрації мережі кінотеатрів.
"Обмеження не плануються", - повідомили в адміністрації.
Зазначили, що жодних доручень щодо обмеження роботи кінотеатрів не надходило.
Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація ввела заборону на проведення масових заходів у столиці за участю понад 60 осіб до 31 березня через поширення коронавіруса.
Тим часом, власники ТРЦ "Проспект" і "РайON" очікують офіційного розпорядження Кличко про карантин для рішення про роботу центрів.
Київ просить релігійні організації скасувати проведення масових богослужінь для запобігання поширення коронавіруса з 12 березня 31 березня, а в Одесі закрили всі школи і скасували "Гуморину" через коронавірус.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.