"Укрзалізниця", яка раніше збільшила термін попереднього продажу квитків, планує передати в концесію залізничний вокзал у Києві на станції Дарниця.
Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає прес-служба відомства.
Наголошується, що Дарницький вокзал - один із перших у переліку об'єктів, для розвитку яких планується залучити інвесторів на умовах державно-приватного партнерства.
За словами Євгена Кравцова, саме завдяки залученню приватного капіталу планується добудувати цей об'єкт і зробити з нього на лівому березі Києва сучасний вокзал з торгово-розважальними площами.
"До прийняття Закону України "Про концесії", на жаль, механізмів для розвитку цього об'єкту не було. Тепер ми маємо дієвий інструмент і перспективу для залучення інвесторів", - сказав Кравцов.
Перша черга будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця в Києві була завершена в січні 2007 року. Незавершеним залишається будівництво головної будівлі вокзалу з центральним тунелем (побудований залізобетонний каркас на сім поверхів, тунель без обробки та інженерних мереж), відкритої автостоянки з підземним паркінгом, головного перону та зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.
Як повідомляли Українські Новини, 11 листопада на Майдані Незалежності в Києві у ТРЦ "Глобус" обвалилася стеля.
Нагадаємо, українські військові отримали новий зал очікування на Центральному київському вокзалі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.