• Новини
  • Війна
  • РФ ударила по заводу "Дарниця" у Києві, що виробляє ліки
26380

РФ ударила по заводу "Дарниця" у Києві, що виробляє ліки

Головні тези
  • Директорка ради директорів компанії Катерина Загорій повідомила про атаку на фармацевтичний завод.
  • Вночі російські окупанти атакували завод, але серед працівників немає загиблих чи постраждалих.
  • Атака відбулась у ніч на 28 червня під час обстрілу Києва російськими окупантами.
Фото: facebook/kzagoriy
Фото: facebook/kzagoriy

Російські терористичні війська атакували фармацевтичний завод "Дарниця" у Києві піл час нічного обстрілу. Про це повідомила директорка ради директорів компанії Катерина Загорій на Facebook у неділю, 28 червня.

Загорій зазначила, що вночі російські окупанти атакували завод "Дарниця". За її словами, жодних коментарів щодо наслідків ворожих ударів не буде до закінчення роботи відповідних служб.

"про завод Дарницю та ворогів. З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків. На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу. А всім нашим ворогам - смерть та кара Божа", - написала Загорій.

Фото: facebook/kzagoriyФото: facebook/kzagoriy

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 28 червня російські окупанти атакували місто Київ, зокрема із застосуванням балістичних ракет. Внаслідок атаки відомо про пожежі в Дарницькому районі міста.

РЕКЛАМА

У Києві у ніч на 28 червня після атаки росіян виявили бойову частину ракети біля житлового будинку.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.