Національне антикорупційне бюро і Генеральна прокуратура проводять обшуки в будівлі Окружного адмінсуду Києва.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.
Обшуки проводяться в рамках розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень голови суду та окремими суддями ОАСК.
Інша інформація як таємниця слідства не повідомляється.
(Новина доповнена подробицями)
Генеральна прокуратура і Національне антикорупційне бюро підозрюють керівництво Окружного адмінсуду Києва у втручанні в роботу держорганів.
Про це сказали на брифінгу начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк і директор НАБУ Артем Ситник, передають Українські Новини.
Горбатюк зазначив, що під час розслідування справ про незаконні рішення суддів під час Євромайдану слідство виявило факти корупції і втручання керівництва ОАСК в діяльність держорганів.
"Відбувається системне втручання в розгляд справ суддями, насамперед з боку керівництва суду... Ми вважаємо, що це загроза національній безпеці", - заявив він.
Генпрокуратура і НАБУ оприлюднили телефонні розмови голови ОАСК Павла Вовка і його заступника Євгена Аблова.
У них зафіксовано факти впливу керівництва суду на членів ВККС, депутатів Верховної Ради, співробітників ДБР, суддів Конституційного Суду (у справах про скасування відповідальності за незаконне збагачення і у справі про люстрацію) і членів ЦВК.
Прокурори підготували підозри 4 суддям ОАСК.
Вони спрямовані на узгодження генеральному прокурору.
Як повідомляли Українські Новини, НАБУ провело обшуки в приміщеннях "Богдан Моторс" у справі про корупцію в оборонній сфері.
Раніше правоохоронці провели обшуки в ДФС.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.