241

По обваленному мосту з величезною "діркою" в Харкові продовжують їздити автомобілі

Після обвалу моста на окружній дорозі в Харкові між авторинком та селищем Пісочин водії продовжують по ньому їздити. Про це повідомляє "Громадське".

Як повідомляється, на місці обвалу мосту чергують екіпажі патрульної поліції і робітники, аварійну ділянку огородили і встановили об'їзд. Незважаючи на це, водії проїжджають в метрі від обвалу, а деякі автомобілісти навіть знімають відео свого проїзду по мосту і викладають в соціальні мережі.

Як повідомляють Українські Новини, державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") повідомило, що руйнування частини шляхопроводу в районі с. Пісочин (об'їзна Харкова) відбулося за перевантаженою фури.

В "Укравтодорі" знайшли винного в обвалення мосту в Харкові.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.