141

Під Миколаєвом отруїлися відпочиваючі: госпіталізовані 10 осіб

8 дітей і 2 дорослих госпіталізовані через отруєння на приватній базі відпочинку "Сан-Марино" в селі Морське (Миколаївська область).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської обласної державної адміністрації, передають Українські Новини.

Згідно з повідомленням, 18 липня за медичною допомогою звернулося 10 осіб (8 дітей і 2 дорослих), які відпочивали на приватній базі відпочинку "Сан-Марино" в селі Морське Березанського району.

На місце події оперативно виїхала бригада центру екстреної медичної допомоги.

РЕКЛАМА

"Постраждалі були негайно госпіталізовані в інфекційне відділення Березанської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом: харчова токсикоінфекція. Невідкладно була надана необхідна медична допомога, призначено відповідне лікування", - йдеться в повідомленні.

Наразі стан усіх пацієнтів стабільний, середньої тяжкості.

На місці події працює бригада фахівців управління охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації та лабораторного центру, проводиться перевірка.

Як повідомляли Українські Новини, в Донецькій області в літньому таборі отруїлися 60 дітей

РЕКЛАМА

Тим часом, причиною масового отруєння в таборі в Донецькій області стала дизентерія.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.