• Новини
  • Світ
  • Зараз 150 мільйонів людей живуть під екстремальною спекою, – глава ВОЗ
689

Зараз 150 мільйонів людей живуть під екстремальною спекою, – глава ВОЗ

Головні тези
  • За останні дні в Європі від високих температур загинуло понад 1300 людей.
  • Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреїсус повідомив, що 150 мільйонів людей перебувають під екстремальною спекою.
  • Від спеки страждають країни Західної Європи, зокрема Франція, де зафіксовано понад 1000 смертей більше, ніж очікувалося.
Спека. Фото: grodno.greenbelarus.info
Спека. Фото: grodno.greenbelarus.info

Наразі у Європі в умовах екстремальної спеки перебуває 150 мільйонів людей, понад 1300 загиблих. Про це повідомив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреїсус в X-акаунті у неділю, 28 червня.

Гебреїсус зазначив, що наразі у Європі температура вдвічі вища за світовий середній показник, що перетворило її на континент з найшвидшим потеплінням на Землі.

"Зараз 150 мільйонів людей живуть під екстремальною спекою, сотні загинули, школи закриті, електромережі ламаються. Під впливом зміни клімату та глобального потепління явище "хвилі спеки, що трапляється раз на покоління", тепер відбувається майже щорічно. Нас попереджали", - написав голова ВОЗ.

РЕКЛАМА

З 21 червня зафіксовано понад 1300 смертей через високі температури в Європі, оскільки європейські будинки, робочі місця та школи не були створені для таких температур.

Фото: x/DrTedrosФото: x/DrTedros

Як повідомляли Українські Новини, французькі чиновники з охорони здоров'я заявили, що під час рекордної спеки, яка вже кілька днів панує на більшій частині Західної Європи, було зафіксовано приблизно на 1 000 смертей більше, ніж очікувалося.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.