Через відчай Росія може почати застосовувати стратегічний запас ракет. Про це заявила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.
За її словами, наразі на бойовому чергуванні в Чорному морі залишаються два російських надводних ракетоносії. Загроза ракетного удару й надалі залишається високою.
"16 високоточних ракет можуть бути застосовані по Україні. Бачимо, що ворог доведений до відчаю і може переступити ту червону межу, за якою починається стратегічний запас ракет, який не варто чіпати", - сказала Гуменюк.
Нагадаємо, голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив, що окупанти вночі здійснили напад на Київ із застосованням баражуючих боєприпасів типу "Шахед", а також і ракет, ймовірно балістичного типу. Усі ворожі ракети та БПЛА були знищені. Водночас наголошувалося, що інформація уточнюється.
Як повідомляли Українські Новини, у Києві внаслідок падіння уламків збитих ворожих повітряних цілей у Шевченківському, Печерському та Подільському районах частково пошкоджені припарковані поблизу автомобілі та дорожнє покриття.
Правоохоронці опублікували фото виявлених у столиці уламків.
Цієї ночі українські захисники цієї ночі знищили 18 ударних дронів "Шахед" і розвідувальний безпілотник, загалом ворог використав для атак до 24 "Шахеди".
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.