Через декілька місяців українські військові будуть готові до наступу для деокупації території України. Про це в інтерв'ю виданню "Укрінформ" заявив міністр оборони Олексій Резніков у середу, 15 лютого.
Резніков зазначив, що терміни українського наступу прив'язані до навчання бійців, які мають освоїти техніку та підготуватися до взаємодії.
"І не просто як сам по собі екіпаж, але у взаємодії, у складі цілого підрозділу, наприклад, танкового батальйону, і так далі. Тому що в них задача – виконання завдання, що сплановане українським Генеральним штабом. І це завдання спрямовано передусім на деокупацію тимчасово окупованих територій України. Це потребує часу. Ми говоримо про декілька місяців, коли ми будемо повноцінно готові", – підкреслив міністр оборони.
Також організовано постачання боєприпасів від країн НАТО як військово-технічну допомогу та укладено контракти на 2023 рік, зазначив Резніков. За його словами, Україні готова відбити навалу росіян.
Як повідомляли Українські Новини, 13 лютого міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що відбув на чергову зустріч у форматі "Рамштайн" щодо захисту українського неба та "танкової коаліції".
14 лютого заявив міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що вісім країн погодилися передати Україні танки Leopard.
3 лютого Резніков заявив, що Україні потрібна "танкова коаліція" для здійснення контрнаступу.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.