В торгових мережах Києва та Київської області спостерігається дефіцит харчової соди.
Про це повідомляє кореспондент Українських Новин станом на вечір 9 червня.
Так, сода була відсутня у магазинах мережі "Новус" як у Києві, так і у Вишневому.
Також її не було у мережі "Сільпо" у Києві, хоча 8 червня ще була у продажу, та у Борисполі у мережі "Екомаркет".
У Києві та Київській області у магазинах зникла сода
При цьому, в онлайн-магазині "Розетка" сода є у продажу по 44 гривні, що майже вчетверо дорожче, ніж до повномасштабного російського вторгнення.

Харчова сода у продажу в "Розетці". Скріншот: rozetka.com.ua
Зазначимо, найбільші виробники соди в Україні перебувають у Донецькій та Луганській областях, у містах, де ведуться бойові дії – Слов'янську та Лисичанську.
Як повідомляли Українські Новини, у київських магазинах відсутня вітчизняна кам'яна сіль, у наявності лише в основному імпортна морська сіль.
Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Світлана Литвин вважає, що незважаючи на ймовірність складнощів у зв'язку з окупацією півдня України та схильність населення робити запаси, в Україні не очікується дефіциту продуктів.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.