Спорт 2023-01-15T04:57:01+02:00
Біатлон. Cтурла Лагрейд переміг в індивідуальній гонці, Антон Дудченко посів 24-е місце

ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Спорт, біатлон, Кубок світу, українські спортсмени
Біатлон. Фото: korrespondent

На першому етапі Кубка світу відбулася індивідуальна гонка у чоловіків. Як і в жіночій гонці для перемоги треба було пройти всі вогневі рубежі без промахів. З цим завданням впорався норвежець Стурла Лагрейд, який і здобув перемогу в гонці. На подіум забігли також, норвежець Тар’єй Бьо та француз Сімон Дестьйо.

Найкращим з українців став Антон Дудченко, який не зважаючи на 3 промахи став 24-им. Крім Антона залікові бали отримав Дмитро Підручний зайнявши 28-е місце. Денис Насико, Богдан Цимбал та Андрій Доценко виступили непогано, проте очок не здобули.

76. Андрій Доценко (Україна)   (0+1+0+2)  +7:05,0

Як повідомляли Українські Новини, на Кубку світу з біатлону перемогу здобула чешка Маркета Давидова.

При цьому у лютому 2021 року жіноча Збірна України з біатлону втретє поспіль виборола бронзову медаль в естафеті на чемпіонаті світу у Поклюці (Словенія).

А сьогодні, 27 листопада, київське "Динамо" перемогло "Минай" із рахунком 0:2.