Спорт 2022-01-15T04:05:45+02:00
Біатлон. Маркета Давідова перемогла в індивідуальній гонці, Валентина Семеренко 17-та

Спорт, Валентина Семеренко, біатлон, Кубок світу, українські спортсмени
Валентина Семеренко. Фото: antikor

В шведському Остерсунді розпочався кубок світу з біатлону. Першої гонкою сезону стала індивідуальна гонка у жінок. Перемогу здобула чешка Маркета Давідова, яка пройшла чисто всі вогневі рубежі. Компанію чешці на подіумі склали автрійка Ліза Тереза Хаузер та німкеня Деніз Херрманн, в пасиві яких по одному неточному пострілу.

Найкращою з українок стала Валентина Семеренко, яка промахнулась останнім пострілом та зайняла 17-те місце. Юлія Джима допустила 3 хиби на стрільбі та зайняла 22-е місце. Ще дві українки Анастасія Меркушина та Катерина Бех показали низьку швидкість на трасі та не справились зі стрільбою, як результат 71-е та 107-е місця відповідно. Збірну України мали представляти 5 спортсменок, але через болі в шлунку не змогла вийти на старт Ірина Петренко.