У Києві активно готуються до можливого спалаху коронавірусу. Так, вже визначили список лікарень, які візьмуть людей з симптомами захворювання, та провели навчання з виявлення та протидії коронавирусу.
Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця події.
Навчання пройшли на території Олександрівської клінічної лікарні. Перед навчаннями мер Києва Віталій Кличко зазначив, що важливо інформувати громадян про коронавирусе, щоб уникнути паніки.
У процесі навчань до інфекційного корпусу привезли на кареті швидкої допомоги людини нібито з підозрою на коронавірус. Його провели медики в жовтих захисних костюмах. Після цього відбувається всередині інфекційного корпусу транслювалося журналістам по телевізору. Карету швидкої допомоги продезінфікували.
Швидка допомога з "хворим" коронавірусом
На швидкій привезли "хворого"
Працівники лікарні зазначили, що подібні навчання проходять вже близько місяця, медзаклад досить добре обладнаний всім необхідним, а сам коронавірус не небезпечніший, ніж грип.
Також Кличко заявив, що в аеропортах будуть встановлені апарати для виявлення коронавіруса за 45 хвилин.
Як повідомляли Українські Новини, Україна продовжує підготовку до зустрічі з коронавірусом. На 19 українських вокзалах вже облаштували медпункти для ізоляції людей з симптомами хвороби.
Тим часом українці в Італії не просять їх евакуювати через коронавірус.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.