Президент Володимир Зеленський провів нараду з питань тарифів на теплопостачання та енергоефективності.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента, передають Українські Новини.
У зустрічі взяли участь прем'єр-міністр Олексій Гончарук, керівники профільних міністерств, голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк, керівник Офісу Президента Андрій Богдан та його заступники.
Зеленський заслухав інформацію про те, які кроки були зроблені для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання.
Глава держави зазначив, що, за його інформацією, багато споживачі дійсно констатують зменшення сум в рахунках за послуги ЖКГ, у той же час є повідомлення про мінімальне зниження тарифів або його повну відсутність.
Гончарук підкреслив, що в тих містах, де тарифи на тепло раніше були економічно обґрунтованими, зараз менше можливості для їх зниження, ніж у регіонах, де вони були завищеними.
Прем'єр також додав, що на вартість тепла в кожному регіоні впливає технічний стан підприємств теплокомуненерго, їх обладнання, обсяги споживання і втрати тепла.
Щодо поділу платіжок за газ на дві Тарасюк зазначив, що раніше громадяни платили і за сам газ, і за його доставку по одній квитанції, а зараз повинні платити окремо за паливо й за його транспортування.
За його словами, це необхідно для того, щоб в перспективі українські споживачі могли вільно змінювати постачальника газу.
Як повідомляли Українські Новини, комуналка в 2020 буде за новими цінами.
Тим часом минуло 2 тижні, як Зеленський доручив Гончаруку обрізати космічні зарплати чиновникам.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.