243

В Одеській області у військовій частині побили жінку-військовослужбовця

В одній з військових частин Одеської області побили жінку-військовослужбовця. Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк на своїй сторінці в Facebook у середу, 25 грудня.

"Щойно мені стало відомо про факт побиття жінки-військовослужбовця в одній з військових частин Одеської області. З робочим візитом в Одесі знаходиться мій заступник Іван Руснак, який розбирається з ситуацією на місці".

За словами міністра, Військова служба правопорядку проводить службове розслідування і надає відповідні матеріали до Військової прокуратури.

Загороднюк додав, що бере справу під особистий контроль і пообіцяв повідомити деталі пізніше.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські новини, сусіди призовника побили співробітника військкомату при врученні повістки у Львові.

Військовослужбовець застрелив колегу у Львівській області.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.