Спорт 2019-04-18T04:03:37+03:00
Відбір на Євро-2020: Україна перемогла в матчі з Люксембургом

Україна-Люксембург

Відбірковий футбольний матч до Євро-2020 між збірною Люксембургу та Національною командою України закінчився з рахунком 2-1.

Перший точний удар у матчі прийшов з боку Люксембургу на 33-й хвилині, забив Давид Тюрпель, пише "Футбол 24".

На 40-й хвилині зустрічі відбору до Євро-2020 між збірними Люксембургу та України Циганков отримав класну передачу від Зінченка і переграв воротаря з близької відстані.

Зазначимо, що це дебютний гол 20-річного хавбека за "синьо-жовтих". Віктор дебютував у національній команді в 2016 році в матчі проти Фінляндії (відбір до ЧС-2018). Матч проти Люксембургу став 13-м для Циганкова у збірній.

На третій додатковій хвилині Жерсон Родрігес - зрізав подачу зі штрафного у власні ворота.

Другий тайм завершився з рахунком 2-1 на користь збірної України.

Як повідомляли Українські Новини, збірна Україна зіграла внічию зі збірною Португалії з результатом 0-0 в 1-му турі відбору на Чемпіонат Європи-2020.

Після нічиєї в матчі Португалія-Україна, тренери виглядали діаметрально протилежно: Шевченко – як переможець, а Сантуш підбирав слова.

Наставник української збірної Андрій Шевченко зробив одразу п'ять замін на матч з Люксембургом після поєдинку з Португалією.