Сьогодні, 24 травня в Києві урочисто відкрився "Фестиваль чемпіонів" – величезна фан-зона, для киян і гостей столиці напередодні фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ліверпулем", а також жіночого фіналу між "Вольфсбургом" і "Ліоном", пише Xsport.
Передував відкриттю фан-зони урочистий винос головних трофеїв двох фіналів з будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА).
Чоловічий кубок Ліги чемпіонів виніс легендарний бразильський захисник, дворазовий чемпіон світу та переможець ЛЧ-2007 Кафу, а жіночий трофей опинився в руках амбасадора турніру – Ії Андрущак.
Компанію української футболістці і зірковому бразильцеві склали мер Києва Віталій Кличко і віце-президент ФФУ Назар Холодницький.
Крім того, в зв'язку з початком заходів, на станціях метро посилили заходи безпеки.



Фан-зона Ліги чемпіонів. Фото: Xsport



Фан-зона Ліги чемпіонів. Фото: Інформатор
Нагадаємо, сьогодні у Києві відбудеться фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, в якому зустрінуться "Вольфсбург" (Німеччина) і "Ліон" (Франція).
Також сьогодні на Майдані з'явилася тантамареска з кубком Ліги чемпіонів, Павелко, попом і "Наріком"
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.