Мостиський районний суд Львівської області відклав розгляд адміністративного протоколу про незаконне перетинання головою фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді Юлією Тимошенко державного кордону в пункті пропуску "Шегині" (Львівська область) через неявку депутата. Про це Українським Новинам повідомив співробітник суду.
"Відкладено розгляд справи через неявку Тимошенко Юлії Володимирівни", - сказав він.
Судове засідання було призначено на четвер на 12:00.
Крім того, суд відклав розгляд аналогічного протоколу щодо депутата від "Батьківщини" Сергія Власенка.
Зі слів співрозмовника агентства, Власенко також не з'явився на судове засідання, призначене на 12:30.
Нова дата розгляду стане відома пізніше.
"Я не хочу свій час приділяти блазнівським жартам. Яке незаконне перетинання кордону? Я вдома, в Україні. У мене законний український паспорт, мені не треба жодні кордони перетинати незаконно. Просто чинний Президент, як і всі попередні, виснажений на креативи, за що мене кидати у в'язницю", - сказала Тимошенко у Верховній Раді.
Так вона відповіла на запитання про неявку на засідання Мостиського районного суду Львівської області з розгляду адміністративного протоколу про незаконне перетинання кордону Тимошенко.
Зі слів Тимошенко, її завдання зараз - готуватися до реформування країни без Президента Петра Порошенка.
Як повідомляли Українські Новини, у вересні поліція викликала на допит Тимошенко і ще 4 депутатів у справі про незаконне перетинання державного кордону в пункті пропуску "Шегині" (Львівська область) колишнім Президентом Грузії, лідером партії "Рух нових сил" Михайлом Саакашвілі і його прихильниками.
Тимошенко пообіцяла підтримати вимоги Саакашвілі на акціях протесту.
У мережі з'явилося відео нелегального перетину українсько-польського кордону Тимошенко.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.