133

Суд продовжив арешт обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану 5 екс-беркутівців до 24 червня

Наступне засідання відбудеться 16 травня.
Наступне засідання відбудеться 16 травня.

Святошинський районний суд Києва продовжив до 24 червня арешт колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури і Олега Янішевського, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві.

Про це повідомив Українським Новинам адвокат підсудних Ігор Варфоломєєв.

"Сьогодні суд задовольнив клопотання прокуратури про продовження утримання під вартою всіх обвинувачених. Термін арешту продовжено до 24 червня", - сказав він.

Адвокат зазначив, що на засіданні у вівторок, 25 квітня, не вдалося провести допит одного з потерпілих, так як він не з'явився.

РЕКЛАМА

Наступне засідання відбудеться 16 травня.

Як повідомляли Українські Новини, ГПУ перевіряє причетність спецназу "Омега" до вбивств 48 евромайданівців.

Підозрюваний у вбивствах активістів Євромайдану колишній співробітник харківської роти спецпідрозділу "Беркут" Віталій Гончаренко і ще 3 його колеги втекли в Росію.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.