Близько 200 активістів політичної партії "За життя" мітингують біля будівлі Національного банку в Києві. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій.
Станом на 10:00 мітингувальники перекрили автомобільний рух на вулиці Інститутській, розташувавшись на її проїжджої частини.
Мітинг проходить мирно.
Активісти тримають у руках прапори партії "За життя" та викрикують гасла з вимогою покращити умови свого життя.

Більшість з присутніх складають люди пенсійного віку.


За дотриманням правопорядку стежать близько 20 правоохоронців.
Як повідомляли Українські Новини, четвертий день мітингів під НБУ обмежився невеликою натовпом.
Нагадаємо, в третю річницю Евромайдана центрі Києва підпалили шини.
23 листопада під НБУ мітингувальники знову вимагали відставки Гонтарєвої.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.