Віцепрем’єр-міністр країни-агресора Росії Олександр Новак заявив, що у нестачі бензину та дизельного пального на автозаправних станціях винні самі росіяни. Про це він сказав у п’ятницю, 26 червня, пише пропагандистське агентство ТАРС.
За його словами, на внутрішньому ринку є достатній обсяг палива для забезпечення потреб. Влада займається перебудовою логістичних зв’язків на ринку з урахуванням потреб.
"Зараз триває перебудова логістичних зв’язків системи з урахуванням потреб. Врівноваження ринку потребуватиме певного часу", — сказав Новак.
Він додав, що росіяни спровокували ажіотаж на ринку палива. Це нібито збільшило попит на 20–30%. Через це на "окремих" автозаправних станціях вводилися обмеження на відпуск палива.
Як повідомляли Українські Новини, 24 червня журналісти телеканалу "Вот Так" підрахували, що продаж бензину та дизельного пального обмежили більш ніж у двох третинах регіонів Росії.
Ще 16 червня видання The Bell писало, що продаж палива було обмежено в 53 російських регіонах. Ще в одинадцяти було зафіксовано його нестачу.
Ми також писали, що російський державний месенджер Max заблокував чати росіян, у яких вони обговорюють наявність палива на заправках.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.