Одна людина загинула та ще як мінімум одинадцять осіб постраждали в Дніпрі внаслідок ракетного удару армії країни-агресора Росії, який вона завдала вдень у неділю, 3 травня.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
За його словами, удар окупантів припав на один із житлових кварталів Дніпра. В результаті "прильоту" пошкоджено будівлю гуртожитку. У момент атаки люди перебували в підвалі.
Пізніше Ганжа повідомив, що в результаті удару окупантів загинула одна людина. Кількість людей, які отримали поранення та травми, зросла до одинадцяти. Шестеро з них були госпіталізовані.
Перед цим голова ОВА повідомив, що до лікарні були доставлені чоловіки віком 21 та 24 років, а також 69-річна жінка. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.
У Повітряному командуванні "Схід" Повітряних сил ЗСУ повідомили, що близько 15:00 окупанти атакували Дніпро п’ятьма крилатими авіаційними ракетами Х-59/69. Українські військові збили чотири ракети, ще одна — не досягла цілі внаслідок впливу засобів радіоелектронної боротьби.
Одна зі збитих ракет впала на цивільну забудову. Ймовірно, саме вона й впала на будівлю гуртожитку.
Як повідомляли Українські Новини, раніше сьогодні, 3 травня, у Дніпропетровській області окупанти завдали удару поблизу автозаправної станції. У зоні ураження опинився автобус із 40 дітьми. Поранення та травми отримали шестеро людей.
Нагадаємо, минулого четверга, 30 квітня, окупанти атакували Дніпровський район. Внаслідок "прильоту" загинула одна людина, ще четверо — отримали поранення та травми.
Ми також писали, що в результаті атаки під удар потрапив автобус з медичними працівниками, які їхали на виїзд до громади для вакцинації.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.