Вакцинальний автобус з меличними працівниками потрапив під обстріл країни-агресора Росії у передмісті Дніпра. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я у четвер, 30 квітня.
У МОЗ зазначили, що медики саме прямували на виїзд у громаду, коли пролунав сигнал повітряної тривоги та почалися вибухи. Вся команда встигла вчасно заалишити автобус, завдяки чому ніхто не пострадав, проте автобус вигорів вщент.

"Медики щодня працюють, щоб рятувати життя і захищати здоров'я людей. Вони не можуть і не мають ставати мішенями", - наголосили у МОЗ.

Як писали Українські Новини, російські терористи вдень 30 квітня атакували Дніпровський район, одна людина загинула.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.