Президент США Дональд Трамп повідомив про підписання нової торговельної угоди з Китаєм, яку уклали на основі попередніх домовленостей, досягнутих у Женеві.
Про це президент сказав напередодні під час виступу в Білому домі.
За словами Трампа, Китай погодився постачати США рідкісноземельні елементи, а Вашингтон у відповідь поетапно скасовуватиме свої обмеження.
Міністр торгівлі Говард Лутнік додав, що угода була укладена два дні тому. Трамп також анонсував можливу угоду з Індією та заявив, що не всі країни отримають пільгові умови — деяким запровадять мита від 25 до 45%.
Як повідомляли Українські Новини, загострення на Близькому Сході між Ізраїлем та Іраном змусило Китай переглянути свої енергетичні пріоритети: Пекін знову зацікавився проєктом російського газопроводу "Сила Сибіру 2".
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.