Близько двох тисяч військовослужбовців армії Північної Кореї вже перебувають у бойових підрозділах російської окупаційної армії. Загалом на території Росії перебуває одинадцять тисяч північнокорейських солдатів.
Про це представник Головного управління розвідки (ГУР) Андрій Черняк сказав в інтерв’ю "Донбас Реалії".
За його словами, зараз в оперативному резерві російської армії перебувають 9 тисяч військовослужбовців із Північної Кореї. Ще дві тисячі осіб було передано в бойові підрозділи армії РФ.
Наразі ГУР відомо, що північнокорейських військовослужбовців додали до підрозділів морської піхоти та повітряно-десантних військ армії РФ.
"Якщо вони вже потрапили в ті підрозділи, які ведуть активні бойові дії, значить, ми можемо з упевненістю сказати, що вони теж уже приєдналися до ведення бойових дій. Можливо, вони не на першій лінії. Можливо, вони не на передових позиціях, але вони все одно забезпечують агресію проти України", — сказав Черняк.
Представник ГУР вважає, що існує три варіанти розвитку подій: вони братимуть участь у бойових діях на території України, вони воюватимуть тільки в Курській області або ж використовуватимуться на другій лінії оборони.
Черняк підкреслив, що останній варіант також несе небезпеку для України, оскільки північнокорейські військові можуть замінити росіян, яких відправлять на активні ділянки фронту.
Як повідомляли Українські Новини, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що в найближчому майбутньому росіяни використовують солдатів із КНДР як "гарматне м'ясо" для штурму позицій ЗСУ.
Нагадаємо, раніше ЗМІ розповіли, що відомо про артилерійські та ракетні установки, які Північна Корея передала Росії для використання проти України.
Ми також писали, що в Північній Кореї розширюють військовий завод, на якому виробляють балістичні ракети KN-23.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.