Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак запевняє, що у вчителів залишиться відстрочка, незалежно від наукового ступеня.
Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.
"Ніяких змін не буде. Мені здається, що зараз в нашій частині закон про мобілізацію достатньо справедливий, як на мене. Він збалансований: прибирає максимально потенційні ризики та дає відстрочку всім тим, хто її реально потребує. Не бачу необхідності змін. І запиту такого немає. Так, як вже зараз є, можна, в принципі, розраховувати все і залишиться", – так він відповів, чи можуть ввести критерії для відстрочки вчителів і викладачів профучилищ.
Він повідомив, що наявність наукового ступеня у викладачів вишів для відстрочки залишилися.
"Чесно кажучи, ми бачили цей ризик і обговорювали його. Вибачте, але в приватному університеті можуть відкрити будь-яку кількість вакансій. В державних проблематичніше, тому що в них є певні обмеження", – пояснив він наявність такого критерію у викладачів ВНЗ.
Як повідомляли Українські Новини, Бабак переконаний, що не потрібно вводити запобіжники для вступу на магістратуру на подобі аспірантури щодо зловживань відстрочками.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.