1601

Росіяни засекретили дані про своїх вбитих та поранених, – Центр нацспротиву

Російські військові. Фото: ura.ru
Російські військові. Фото: ura.ru

Міністерство оборони держави-агресора Росії засекретило дані про отримувачів пенсії по втраті годувальників, а також про кількість військових з інвалідністю, щоб приховати зростання своїх втрат. Про це повідомив Центр національного спротиву у середу, 26 червня.

Російських окупантів після мінімального лікування намагаються відразу повертати на передову, а Міноборони РФ взагалі засекретило дані про своїх покалічених військових.

"Зникли дані і про тих, хто отримує пенсію по втраті годувальника (з неї можна було б дізнатися про зростання кількості загиблих). Зрештою звикла практика для російського окупанта. З людьми той не рахувався ніколи", - йдеться у повідомленні.

Центр нацспротиву закликав українців у тимчасовій окупації уникати ризику бути мобілізованим до російської армії.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, втрати особового складу російських військ за 24 червня збільшилися на 1180 до 536 840 осіб.

За 23 червня втрати особового складу російських окупантів збільшилися на 1300 до 535 600 осіб, техніки - на 12 танків, 15 бронемашин і 51 артсистему.

25 червня речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин повідомив, що 90% втрат російським окупантам завдається у зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця".

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.