Сьогодні 75-й день карантину, до його закінчення залишилося 28 днів
Сьогодні розпочався 75-й день карантину, який Кабінет Міністрів ввів з 12 березня через епідемію коронавірусу COVID-19.
На засіданні Кабміну 20 травня було прийнято рішення про продовження карантину до 22 червня.
До цієї дати залишилося 28 днів.
Раніше Кабмін зняв ряд карантинних обмежень з пропозиціями міністерств з 11 травня.
Таким чином, з 11 травня дозволяється робота закладів торгівлі непродовольчими товарами, робота літніх терас кафе і ресторанів на відкритому повітрі, а також закладів харчування на винос, закладів культури за бажанням цих закладів, також дозволяється діяльність нотаріусів, адвокатів, аудиторів.
Також з 11 травня відкрилися парки і сквери, салони краси, частково музеї.
20 травня Кабінет Міністрів на своєму засіданні розглянув питання щодо подальшого пом'якшення карантину в Україні.
З 22 травня відновив роботу міський та приміський транспорт, готелі (крім хостелів, без ресторанів та басейнів), дозволили проведення спортивних змагань (з обмеженням до 100 чоловік і без глядачів), а також церковні служби (не більше 1 людини на 10 квадратних метрів).
Карантин в Україні скасують, коли: відсоток хворих українців залишиться незмінним щонайменше протягом 10 днів; у лікарнях залишиться менше 50% пацієнтів з COVID-19.
Як повідомляли Українські Новини, 25 травня в Києві відкрилося метро.
Крім того, Київ відкриває дитячі садки, спортзали і пляжі з 1 червня.