1019

В Києві зросла захворюваність на ГРВІ та грипп серед дітей. Чи переведуть школи на онлайн-режим

ГРВІ. Фото: pixabay
ГРВІ. Фото: pixabay

Захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів Києва продовжує зростати, та поки що ситуація контрольована. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, поки що причин переводити школи в онлайн-режим немає.

"За останній тиждень виявлено 3 216 випадків захворювання на ГРВІ серед школярів, що трохи менше 2% від тієї кількості учнів, які навчаються офлайн. Це точно не критичні показники, і ситуація контрольована. Наразі загальний показник захворюваності на 46,6% нижче епідемічного порогу, різкого зростання не спостерігається", – розповів він.

Мондриївський зазначив, що у столиці відстежують ситуацію із ГРВІ, і в разі проходження епідемічного порогу будуть приймати рішення щодо карантинних заходів залежно від ситуації. Це може бути в окремих школах, районах чи в місті загалом.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, після шкільних канікул у Києві на 50% зросла захворюваність на коронавірус серед дітей.

В Україні зафіксували 10 випадків захворювання на новий підвид штаму COVID-19 "Еріс".

Раніше повідомлялось, за тиждень у Києві знизилась захворюваність на грип і ГРВІ.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.