• Новини
  • Економіка
  • Фінанси
  • Ferrexpo заявила про плани виплатити річну премію для співробітників українських підприємств Групи
1820

Ferrexpo заявила про плани виплатити річну премію для співробітників українських підприємств Групи

Ferrexpo. Фото: Ferrexpo
Ferrexpo. Фото: Ferrexpo

Ferrexpo AG, швейцарська гірнича компанія, що пройшла лістинг на Лондонській фондовій біржі, повідомила про свої наміри виплатити річну премію, що дорівнює середньому місячному заробітку, співробітникам українських підприємств Групи: Полтавського ГЗК, Єристівського ГЗК та Біланівського ГЗК.

Відповідна виплата буде здійснена у першому кварталі 2024 року, говориться у повідомленні.

Упродовж 2023 року підприємства Групи зберігали стабільний середній заробіток для всіх своїх співробітників. Компанія розуміє важливість збереження стабільного доходу для співробітників, і для цього активно залучала працівників до виконання охоронних, господарських та інших допоміжних робіт під час повної чи часткової зупинки виробництва, що була спричинена наслідками повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну.

Завдяки цим заходам Ferrexpo змогла забезпечити конкурентоспроможний рівень оплати праці своїх співробітників протягом всього 2023 року. 

РЕКЛАМА

"Ми вдячні за самовідданість і наполегливу працю наших співробітників і прагнемо винагородити їх за внесок в успіх Ferrexpo. Навіть у важких умовах війни компанія зберегла конкурентоспроможні зарплати для співробітників. Крім того, у січні 2023 року кожен співробітник також отримав щорічне заохочення за роботу у 2022 році для підтримки фінансової стабільності", – розповідає Юлія Клевова, HRD Ferrexpo в Україні.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.