У тимчасово окупованій Феодосії, окрім "Новочеркаська", ймовірно, міг бути пошкоджений ще один російський корабель.
Про це повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу Київ 24.
"Нам потрібна дорозвідка у Феодосії та отримання вичерпної інформації по усіх уражених цілях. Цілком ймовірно, що був пошкоджений ще один корабель, адже в портовій інфраструктурі все знаходиться близько", - сказала Гуменюк.
Вона зазначила, що на відміну від ворога, Сили оборони надають вичерпну та правдиву інформацію, яку завжди перевіряють.
За словами Гуменюк, "не зважаючи на те, що могли врахувати відстань, яка необхідна у цілях безпеки між бойовими одиницями, вибух такої потужності міг пошкодити й інші об'єкти".
Водночас вона наголосила, що варто дочекатися підтвердження від української розвідки.
Нагадаємо, командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук повідомив про знищення Україною в порту окупованої Феодосії великого десантного корабля "Новочеркаськ".
Крім того, на борту "Новочеркаська" були боєприпаси, може й "Шахеди".
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.