Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок пообіцяла Україні та Молдові подальшу підтримку у боротьбі з країною-агресоркою Росією, попри кризу на Близькому Сході.
Про це пише "Європейська правда" з посиланням на Die Zeit.
"У ці дні, коли ситуація на Близькому Сході тримає нас у напрузі, для мене важливо підкреслити: ми продовжуємо стояти пліч-о-пліч з Україною і з Молдовою", – зазначила глава німецького МЗС на четвертій Конференції прихильників Молдови.
Вона додала, що Німеччина підтримуватиме Молдову в енергетичних та економічних питаннях, а також в реформах на шляху до вступу в ЄС і виділить на ці цілі 95 мільйонів євро наступного року.
Нагадаємо, раніше Байден заявив, що США будуть одночасно підтримувати Україну та Ізраїль у війнах, оскільки можуть собі це дозволити. За його словами, у США є можливості для цього.
Також Зеленський повідомляв, що Німеччина працює над забезпеченням України додатковою системою Patriot на зиму.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.