420

ДТЕК почав буріння першої нафтової свердловини

Енергохолдинг "ДТЕК" почав буріння першої нафтової свердловини в Полтавській області.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Українськi Новини.

"Темпи буріння газових свердловин зросли в 3 рази у порівнянні з минулим роком – у 2023 році буде пробурено 9 свердловин. Також почалося буріння першої нафтової свердловини на Полтавщині. Загалом інвестиції в газовидобуток зросли до 5,5 млрд гривень", - повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Як повідомляли Українськi Новини, у листопаді 2022 року компанія "ДТЕК Нафтогаз" придбала право розробки двох газових площ в Полтавській області за 1,3 млрд гривень.

РЕКЛАМА

У портфель активів "ДТЕК Нафтогаз" входять 2 газодобувних підприємства: ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка".

ДТЕК керує енергетичними активами System Capital Management.

100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.