В Бериславі Херсонської області зросла кількість постраждалих після авіаційної атаки: окупанти скинули на місто чотири авіабомби.
Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
За його словами, одна з бомб влучила по будівлі житлово-експлуатаційної контори.
Спочатку було відомо про одного загиблого та декількох травмованих. Потім рятувальники знайшли ще одне тіло. Травми несумісні з життям отримав 73-річний чоловік та 70-річна жінка. На момент ворожого удару вони перебували у приміщенні ЖЕКу. Ще одна бомба знищила житловий будинок.
Зараз один з постраждалих двоє людей. 55-річний чоловік знаходиться у вкрай тяжкому стані. У нього перелом плеча, поранення грудної клітки та живота. Також до лікарні доставили 59-річну жінку з травмами спини та ніг.




Під час нічної атаки по Україні 25 вересня запущені російськими окупантами ракети та дрони-камікадзе маневрували. Вони летіли в одному напрямку, а потім поверталися в бік Одеси.
Попри це, сили та засоби протиповітряної оборони уночі збили 19 дронів-камікадзе та 11 ракет типу Калібр. Більшість повітряних цілей знищили у небі над Одещиною, по одному Калібру над Миколаївщиною і Кіровоградщиною.
Також унаслідок російської масованої атаки ракетами і БПЛА постраждали об'єкти в історичному центрі міста, які внесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.