Країна-агресор Росія здійснила ротацію практично всіх підрозділів, які перебували на території Білорусі та займалися воєнною підготовкою.
Про це речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко сказав на брифінгу в Ukraine Media Center — Ukrinform.
"Росія вивела в рамках ротації практично всі свої підрозділи, які завершили підготовку. Натомість нові підрозділи туди заведені не були", — розповів Демченко.
Речник ДПСУ нагадав, що Росія використовує Білорусь як майданчик для навчання мобілізованих російських військових.
Протягом останніх місяців у Білорусі постійно перебувало 10-11 тисяч російських військових.
Демченко підкреслив, що Росія не володіє угрупованням військ, яке могло б здійснити вторгнення в Україну з території Білорусі.
Як писали Українські Новини, 14 серпня Центр національного опору повідомив, що Білорусь проводить обладнання кордону з Україною, встановлюючи станції радіоелектронної боротьби та спостереження.
А у командуванні Об’єднаних сил ЗСУ заявили на початку серпня, що вздовж кордону з Білоруссю було встановлено десятки тисяч мін різного типу.
Нагадаємо, раніше з Росії до Білорусі прибув ешелон із щонайменше 10 ракетними комплексами "Іскандер-М".
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.